Wil je weten of sales iets voor jou is?
Voor en met dieren werken en toch commercieel zijn lijkt wel een tegenstrijdigheid. Toch is het dat niet. We willen allemaal een belegde boterham en dus geld verdienen.
Wil jij weten of sales iets is dat bij jou past en wat voor een sales dier jij bent, doe dan de test!
Of je nu een Olifant, Aap, Leeuw, Uil of Hond bent, iedereen heeft zijn/haar eigen sales kwaliteiten. En of je focus nu op het product of de markt ligt, of op het resultaat of de relatie met mensen, niets is fout. Het zegt wel iets over welke soort sales het beste bij je zou passen.
Doe de test, beantwoord 14 meerkeuzevragen en weet wat voor sales dier je bent.Laat je mail adres achter en je ontvangt de link naar de sales dier indicator test. Wil je aansluitend ook contact over jouw mogelijkheden, stuur dan de uitslag van de test naar Ilonka Colstee, ilonka@i-cruit.nl en we plannen een telefonische afspraak in om de mogelijkheden te bespreken.
Lees ook Ilonka's blog over dit onderwerp.
Deel deze pagina: